Новини

2023.01.30

20 років тому, на початку 2003 року, в мікрорайоні Дубово, на території площею 0,5 га,яка була надана в оренду ТОВ «Хмельницька універсальна компанія», розпочав свою діяльність ринок «Дубово». 

Як все починалося читайте у нашій новій статті про ринок "Дубово"

2021.05.07

Шановні друзі!

Ось і прийшов довгоочікуваний травень. Усе нарешті зазеленіло і зацвіло! Так і ваблять до себе зони відпочинку, де у затінку лісових дерев, на свіжому повітрі можна затишно посидіти, посмажити смачнючий шашлик, погомоніти з друзями.

А що, крім гарної компанії потрібно аби зробити шашлик смачнішим?  Звичайно свіжі овочі та пікантні соуси. І все це, не витрачаючи марно часу та за помірні кошти, Ви можете знайти на ТСЦ «Дубово».

2021.05.07

Шановні хмельничани!

Важкий 2020 рік та не менш складний початок 2021 року довів, що одним з найстабільніших та найвигідніших видів підприємницької діяльності є торгівля продуктами харчування та сільгосппродукцією. Підприємці, які проводили виважену цінову політику, та пропонували покупцям свіжу та якісну продукцію не лише не зазнали втрат, але й, незважаючи на карантині заходи, привабили до своїх торгових точок нових покупців.

ТСЦ «Дубово» - гуртово-роздрібний ринок сільськогосподарської продукції, який забезпечує свіжими та якісними продуктами харчування не лише Хмельницьку область, але й увесь Західний регіон України. Тому мати свою торгівельну точку тут не лише  прибутково,  але й престижно!!!     

2021.02.01

Свій родовід Дубове веде від колишнього урочища, що розташувалося на берегових схилах річки Кудрянки за два кілометри на південь від околиці Проскурова. Поблизу урочища був дубовий гай, від якого воно й отримало свою назву. В першій половині 19 ст. проскурівська управа вирішила більш ефективно використовувати свої заміські землі для поповнення міського бюджету, й ініціювала побудову на Кудрянці двох ставків та млинів в урочищах Ракове та Дубове. Отак з'явився млин та став Дубовий , а поруч виник хутір Дубовий. Хутір входив у межі міста, а дерев'ний млин належав до міських маєтностей.

2021.01.07

Шановні підприємці та відвідувачі ТСЦ «Дубово»!

На час дії додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, а саме з 8 січня до 24 січня 2021 року включно, усі торгівельні точки, в яких здійснюється торгівля непродовольчими товарами (окрім лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів гігієни, засобів зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин) можуть здійснювати торгівлю лише шляхом адресної доставки замовлень. Заклади громадського  харчування працюватимуть лише  у форматі адресної доставки замовлень та  замовлень на винос.

2020.04.16

Сьогодні знову, як і у всі попередні дні дії карантину, працівники ТОВ «Хмельницька Універсальна Компанія» та ТОВ «Уніагро» провели повну дезинфекцію

сучасними високоефективними дезинфікуючими препаратами територіі ТСЦ “Ринок Дубово» та прилеглих вулиць, з метою забезпечення виконання вимог МОЗ та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницькоі ОДА.