Шановні хмельничани!

Важкий 2020 рік та не менш складний початок 2021 року довів, що одним з найстабільніших та найвигідніших видів підприємницької діяльності є торгівля продуктами харчування та сільгосппродукцією. Підприємці, які проводили виважену цінову політику, та пропонували покупцям свіжу та якісну продукцію не лише не зазнали втрат, але й, незважаючи на карантині заходи, привабили до своїх торгових точок нових покупців.

ТСЦ «Дубово» - гуртово-роздрібний ринок сільськогосподарської продукції, який забезпечує свіжими та якісними продуктами харчування не лише Хмельницьку область, але й увесь Західний регіон України. Тому мати свою торгівельну точку тут не лише  прибутково,  але й престижно!!!     

 

Пропонуємо усім бажаючим розпочати свою справу та орендувати на ТСЦ «Дубово» сучасні торгівельні приміщення різної площі обладнані за усіма вимогами правил торгівлі. Зручна транспортна розв’язка, сучасний благоустрій території, дотримання  усіх санітарно-епідеміологічних норм забезпечать комфортний простір  для покупців та продавців.

Магазин  на ТСЦ «Дубово» - Ваш  перший крок до мрії про власний бізнес, який буде процвітати у найскладніших життєвих умовах!     

Телефон для довідок: 067-353-08-63