Під головуванням Миколи Присяжнюка відбулося засідання Колегії Міністерства

31 січня 2011 року під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка відбулося засідання Колегії Міністерства.

Зокрема, було розглянуто питання «Про заходи щодо цінової стабілізації на продовольчому ринку України».

Заслухавши на засіданні делегатів із областей, Міністр вніс пропозиції рекомендувати головам обласних державних адміністрацій і Кабінету Міністрів України розглянути питання щодо звільнення Федоровича Франса Карловича – заступника голови Чернівецької ОДА, Шевченка Олександра Олександровича – заступника голови Київської ОДА; винести догану Берестовому Кіму Семеновичу – заступнику голови Донецької ОДА, Носику Анатолію Аврамовичу – начальнику Головного управління агропромислового комплексу Херсонської ОДА, Приходьку Василю Івановичу – начальнику Головного управління агропромислового комплексу Дніпропетровської ОДА, Панчишину Івану Васильовичу – начальнику Головного управління агропромислового комплексу; вказати на незадовільну організацію роботи у сфері просування торгівлі від виробника до споживача – Кравцю Валерію Миколайовичу, заступнику голови Ради Міністрів АР Крим.

Як наголосив на засіданні Міністр, якщо в області не виробляються певні види продуктів, що зумовлює високу ціну для споживача, їх необхідно контрактувати з інших регіонів. Він також зауважив, що причина значної різниці цін на один і той же продукт не може полягати у віддаленості області-виробника від області-споживача. «Якщо ми з вами подивимося рейтинг регіонів за рівнем цін, то побачимо, що в кожній віддаленій зоні спостерігаються найнижчі показники цін – як у Львівській, так і у Вінницькій та Полтавській», – сказав Міністр.

www.minagro.gov.ua