Презентація

На ринку «ДУБОВО» розпочався сезон реалізації ранніх овочів та ягід .

На ринку «ДУБОВО»  розпочався сезон реалізації ранніх овочів

«Перші партії ранньої  капусти надходять на торгівельні майданчики ринку «ДУБОВО» із с. Заріччя, Іршавського району, Закарпатської області. Зараз в Заріччі врожай збирають поодинокі господарства і в невеликій кількості, але вже за тиждень виробники планують суттєво збільшити обсяги пропозиції.

Нагадаємо, сезон реалізації української ранньої капусти традиційно стартує на початку квітня. В попередні роки вже на початку сезону українським господарствам дуже часто потрібно було конкурувати з імпортною ранньою капустою із Македонії, Польщі.

Однак в цьому році обсяги вирощування капусти українськими виробниками збільшились в рази, тому ми очікуємо досить високий попит та помірні ціни на українську ранню капусту на початку цього сезону.»

 

На початку поточного тижня також  з’явилась перші ягоди від вітчизняних виробників. Як стало відомо, з понеділка збирати врожай тепличної полуниці розпочали господарства Херсонської області.

.        Поки що попит на ягоди досить стриманий через високу вартість. Українську полуницю сьогодні фактично пропонують за ціною імпортних ягід, які завозять в Україну з Іспанії.

За даними виробників, Україна посідає 7-ме місце серед країн Європи за обсягами виробництва полуниці. Щороку українські господарства збирають близько 65-75 тис. тонн цієї ягоди.